понеділок, 19 вересня 2016 р.

Вшанування 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського цього року відзначать в Україні на державному рівні.
Про це йдеться в Указі Президента Петра Порошенка, опублікованому 9 лютого 2015 року.
Президент доручив Кабінету Міністрів України утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.
Серед заходів з відзначення 150-річчя Михайла Грушевського – проведення у вересні 2016 року Днів Михайла Грушевського в Україні; проведення у м. Києві та інших населених пунктах урочистостей за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, церемонії покладання квітів до пам’ятника М. Грушевському у м. Києві, а також до пам’ятних знаків, установлених на честь видатного українця в інших населених пунктах держави.
У містах і містечках пройдуть конференції, круглі столи, наукові читання, присвячені популяризації наукової, державотворчої та історико-культурної спадщини М. Грушевського, буде забезпечено проведення відповідних заходів в іноземних державах, зокрема в Республіці Польща, Грузії, Чеській Республіці та Республіці Австрія. На відзнаку 150-річчя від дня народження видатного українця буде викарбувано та введено в обіг в установленому порядку ювілейну монету, випущено в обіг поштову марку та конверт.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Немає коментарів:

Дописати коментар